Весело приключение във „ФЕРМА ДИВОТИНО“ с татковци и деца от група „Слънце“

Децата от група „Слънце“ заедно със своите татковци посетиха конната база в с. Дивотино. Денят беше изпълнен с много емоции, усмивки и незабравими преживявания сред природата и животните.

Малчуганите с интерес разгледаха животните в базата, имаха възможност да яздят кон, да нахранят щраус, да гушкат пухкави зайчета и дори да носят костенурка. Срещата с животните донесе много радост и вълнение както на децата, така и на техните татковци.

Благодарим за прекрасното преживяване, споделените емоции и усмивките, които направиха деня специален за всички!