С огромно вълнение и усмивки премина състезанието за бъдещи първокласници “ Аз ще бъда ученик“, организирано от Сдружението на българските начални учители.
Децата се справиха с разнообразни задачи от различните образователни направления, като показаха знания, логическо мислене, наблюдателност и отлична подготовка.
Всички участници се представиха достойно и доказаха, че са готови уверено да прекрачат прага на 1. клас!
Поздравления за малките бъдещи ученици и благодарности към учителите и родителите за подкрепата и старанието! 📚🎉






